نماد اعتماد الکترونیکی

شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از خدمات  و محصولات فروشگاه اینترنتی ایرآسک (WWW.irasak.com) که از این پس آنرا فروشگاه می نامیم مطابق شرایط زیر خواهد بود.

1- این فروشگاه متعهد به رعایت قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران  و قوانین حفظ حریم خصوصی می باشد لذا مشتریان نیز مشمول این قوانین می باشند و ملزم به رعایت آنها هستند .

2- شرایط و قوانین فروشگاه ممکن است تغییر کند و این حق برای صاحب فروشگاه محفوظ است و الزامی نیز در آگاه سازی مشتری و کاربر سایت وجود ندارد ولی چنانچه مشتری مبلغ قرارداد را پرداخت کرده باشد یا طبق توافق با فروشگاه متعهد به پرداخت باشد تغییر شرایط و قوانین عطف به ما سبق نمی شود .

3- مشتری مسئول ارایه اطلاعات صحیح ( نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل و ... ) می باشد  و هر گونه خسارت ناشی از ارائه اطلاعات نا معتبر به عهده مشتری خواهد بود .

4- ارتباط فروشگاه با کاربران فقط از طریق سایت www.irasak.com و زیر دامنه های آن می باشد .

5-چنانچه در محصولات ارسالی قصوری از این فروشگاه دیده شود که باسبد خرید مغایرت داشته باشد  ، خریدار موظف است موارد را به فروشگاه اطلاع دهد  و فروشگاه نیز باید بدون دریافت هزینه اضافه  ( شامل هزینه ارسال و ... ) قصور خود را جبران نماید .

6- مشتری حق دارد تا 7 روز پس از تحویل به هر علت موضوع قرار داد را به فروشگاه ارجاع دهد  و فروشگاه نیز موظف است مبلغ آنرا ظرف 48 ساعت پس از دریافت موارد ارجاع شده به حساب خریدار واریز نماید . هزینه ارسال و دریافت بر عهده خریدار است .

7- جهت کسب رضایت مشتریان عزیز با اکثر محصولات بخشی از آن به عنوان نمونه تست جدا بسته بندی و ارسال می شود . شما می توانید از آن به عنوان نمونه تست به صورت رایگان استفاده کرده و در صورت انصراف از خرید فقط کافی است بسته اصلی را استفاده کنید . در ارجاع محصول باید بسته محصول باز نشده و پلمب ارسال گردد. (در حال حاضر این خدمت به دلیل حجم کاری فروشگاه فعال نیست و در آینده نزدیک برقرار خواهد شد ولی ارسال بسته های پلمب و انصراف از خرید امکان پذیر است)

8- اطلاعات مشتری و کاربران به صورت محرمانه نزد فروشگاه می ماند و فروشگاه حق واگذاری آنها به غیر ندارد .

9- استفاده از مطالب این فروشگاه با ذکر منبع بلا مانع است .

10-اطلاعات این سایت از منابع معتبر تهیه شده است  و در اکثر موارد سند آنها نیز ذکر شده است .

11- ما هیچ نوع روش طبابت ( طب سنتی یا طب مدرن ) را تکذیب یا تایید نمی کنیم بلکه صرفاً گیاهان دارویی که میراث چند هزار سال تجربه و دانش است را ارائه می کنیم  و آنچه می گوییم منابع علمی امروز نیز انها را تایید می کنند .

12- مسایلی همانند اختلال در مخابرات ، اینترنت ، تجهیزات هاست  و موارد مشابه خارج از کنترل ما می باشد و مسئولیت آنها بر عهده ما نیست ولی بر خود لازم می دانیم در صورت بروز مشکل جهت مشتریان تا رفع مشکل و کسب رضایت آنها موضوع را پی گیری نماییم .

13- از طریق تماس تلفنی ، ایمیل یا ارسال پیام از طریق فروشگاه ، کاربران و مشتریان می توانند با ما در ارتباط باشند .

14- وزن محصول با احتساب بسته محصول و با 3 درصد خطا محاسبه می شود .  بسته بندی عمدتاً درون پاکت های کاغذی پنجره دار انجام می شود .